Poznaj kamery Dahua – zalety, funkcje, parametry

Spośród dostępnych na rynku komponentów dedykowanych do budowy systemów monitoringu wizyjnego niesłabnącą popularnością cieszą się kamery Dahua. W dzisiejszym artykule przedstawimy ich najważniejsze zalety, funkcje i parametry!

Odkryj markę Dahua

Dahua to doświadczony dostawca wysokiej klasy systemów elektronicznego dozoru mienia oraz instalacji domofonowych nowej generacji. W asortymencie producenta użytkownicy mogą znaleźć również profesjonalne kamery Dahua, wyróżniające się efektywną i bezstratną kompresją video, rewelacyjnymi parametrami pracy w nocy oraz szeregiem praktycznych funkcji. W kolejnych sekcjach pokażemy Ci, dlaczego warto zwrócić uwagę na produkowane przez Dahua kamery.

Kamery Dahua to doskonała relacja jakości do ceny

Przede wszystkim kamery Dahua oferują doskonałą relację wysokiej jakości do zaskakująco niskiej ceny. Ważnym wyróżnikiem produktów jest fakt, iż wspomniana zaleta dotyczy zarówno rozwiązań klasy premium, jak i najtańszych, ekonomicznych urządzeń do monitoringu Dahua. Niezależnie od zasobności portfela użytkownik ma możliwość budowy systemu CCTV o świetnych parametrach. Przedsiębiorcy docenią również możliwość taniej modernizacji istniejącego systemu monitoringu analogowego, dzięki dostępności hybrydowych rejestratorów oraz kamer Dahua wspierających standard ONVIF.

Bezpieczna i efektywna transmisja video w sieci

Bezpieczeństwo w parze z wydajnością – tak można określić kolejną zaletę urządzeń opisywanego w artykule producenta. Projektanci oraz programiści zadbali o implementację najwyższej klasy kodeków kompresji. Specjalne algorytmy zapewniają maksymalny poziom kompresji obrazu video przy zachowaniu rewelacyjnych parametrów sygnału. W ten sposób zyskujemy najwyższą jakość obrazu Full HD albo UHD 4K, a jednocześnie mam gwarancję obniżonej zajętości łącza sieciowego. Kamery Dahua, dzięki obecności kodeków H264 i H265, nie powodują obniżenia przepustowości sieci komputerowej LAN.

Rewelacyjne parametry pracy kamer Dahua w nocy

Szukasz systemu monitoringu niezawodnego dzień i noc? Rewelacyjne parametry pracy kamer Dahua w nocy sprawiają, że sprzęt sprawdza się doskonale, niezależnie od panujących wokół warunków oświetleniowych. Urządzenia są wyposażone w wydajne emitery podczerwieni, poprawiające jakość rejestrowanego obrazu w nieoświetlonych halach oraz w godzinach nocnych.

Nowatorskie funkcje AI w kamerach Dahua

Wyobraź sobie monitoring jutra, który o Twoje bezpieczeństwo zadba lepiej, niż Ty sam… Okazuje się, że właśnie takimi cechami możesz opisać nowatorskie funkcje AI w kamerach Dahua. Systemy monitoringu zbudowane z użyciem urządzeń tej marki są wyposażone w szereg zaawansowanych funkcjonalności, poprawiających poziom ochrony mienia. Wśród nich warto wyróżnić m.in. filtrowanie fałszywych alarmów poprzez klasyfikację obiektów czy rozpoznawanie obrazu. Dodajmy, że produkowane przez Dahua kamery posiadają także szereg funkcji poprawiających jakość wideo. Do takich rozwiązań należą m.in. funkcjonalności poprawiają dynamikę tonalną obrazu oraz redukujące poziom szumów.

Odzyskiwanie hasła do monitoringu przy pomocy maila

Zdarzyło Ci się kiedykolwiek zapomnieć hasła dostępowego do ważnego systemu? Odzyskiwanie hasła do monitoringu przy pomocy maila to kolejna świetna funkcja kamer Dahua. Możliwość odzyskania dostępu jest szybka i bezpieczna. Wystarczy, że w konfiguracji monitoringu wpiszesz swój aktualny adres mailowy, by cieszyć się podwójnym zabezpieczeniem funkcji administracyjnych.

Gdzie znajdziesz nowatorskie kamery Dahua w dobrej cenie?

Jeżeli interesuje Cię zakup nowatorskich kamer Dahua w dobrej cenie, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Profesjonalne urządzenia do systemów monitoringu wizyjnego Dahua w rewelacyjnej ofercie cenowej znajdziesz w asortymencie polskiego sklepu internetowego sklep-ecsystem.pl. Zyskasz nie tylko najlepsze ceny, ale również fachowe doradztwo zakupowe. Skontaktuj się z przedstawicielem sklepu internetowego EC System i zapytaj o indywidualne doradztwo oraz dedykowaną ofertę handlową

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij