• kontakt@intrasoft24.pl

Broker usług kurierskich Sendello

Broker usług kurierskich Sendello

Sendello pl

To nowoczesny broker usług kurierskich. Za jego pośrednictwem będzie można zamówić przesyłki kurierskie krajowe i do niektórych krajów UE. Możecie być pewni, że przy wykorzystaniu naszych usług otrzymacie profesjonalna obsługę Waszej przesyłki od nadania aż do jej doręczenia. Jeśli będzie trzeba złożyć reklamację również możecie liczyć na nasza profesjonalną pomoc. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, by przesyłka z dnia na dzień była prostsza do realizacji. Dla klientów z serwisu Allegro mamy specjalny panel, dzięki któremu dane do systemu będą wygodnie kopiowane.

Jeśli korzystacie z system Sendello.pl możecie prosto nadać paczkę krajową a także do niektórych europejskich krajów. Dzięki naszemu systemowi nie musicie stać w kolejce na poczcie czy w punkcie obsługi klienta u przewoźnika. W cenie otrzymujecie odbiór paczki z wybranego miejsca. Kurier przyjedzie niezależnie od kwoty zamówienia i także wtedy gdy tylko jedna paczka będzie nadawana. 

Korzystając z naszego serwisu możecie wykonać tylko trzy kroki i będziecie mogli zamówić kuriera. Przygotowanie zlecenia i zaadresowanie paczki będzie po naszej stronie. W formularzu trzeba zadbać o wpisanie poprawnych danych.

Bezpiecznie zapakuj zawartość paczki

brokerzy kurierscy

Paczka musi być bardzo dobrze zapakowana przed przekazaniem kurierowi. Dbamy o to, by dotarła ona nieuszkodzona. Zastosuj się do informacji z naszego poradnika jak pakować paczkę.

Przekaż paczkę kurierowi

Kolejna sprawa to oddanie paczki kurierowi, który się u nas pojawi w zleconym adresie. Podana data nadanie to tylko sugerowany czas i kurier może się pojawić albo późnym wieczorem albo dopiero kolejnego dnia. Termin dostarczenia liczony jest od chwili odebrania paczki od nas. Zanim paczka zostanie wysłana trzeba również przygotować list przewozowy, który otrzymamy przy zamówieniu kuriera. Etykieta musi być przytwierdzona do paczki w sposób trwały. Kurier powinien również podpisać dla nas potwierdzenie nadania paczki. Pamiętajmy, że ten dokument to dla nas istotna sprawa, by mieć potwierdzenie, że paczka została wysłana.

 

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz