• kontakt@intrasoft24.pl

Jaki smartfon Samsung wybrać?

Jaki smartfon Samsung wybrać?

smartfon samsung

Oferta smartfonów marki Samsung jest bardzo szeroka, znajdziemy tam dziesiątki różnych modelu. Na rynku znajdują się oczywiście flagowce od tego producenta, ale znajdziemy także urządzenia dla osób, które szukają oszczędności i głównie zależy im na uniwersalności urządzeń. Oczywiście serie wprowadzane do sprzedaży różnią się między sobą jeśli chodzi o możliwości techniczne. Jednak przy tak dużym wyborze nie powinno być problemu ze znalezieniem sprzętu dopasowanego do oczekiwań.

Samsung Galaxy J3 2017

Seria J to najniższa półka cenowa, a to urządzenie będzie dobre dla osób, które stawiają na prosty sprzęt. Ograniczone parametry pozwolą jednak wygodnie korzystać w codziennym życiu z sieci, multimediów czy mniej wymagających gier. 16GB pamięci pozwoli przechowywać solidną ilość plików, dodatkowo można dołożyć kartę pamięci. Minusem jest tu bateria, którą trzeba praktycznie codziennie ładować. Natomiast cena jest zadowalająca ponieważ mniejsza niż 500 zł.

Samsung Galaxy A3 2017

Urządzenia z serii A to już wyższa półka sprzętów tego producenta. Można zaliczyć to urządzenie do średniaków, kosztuje jednak już ponad 1000 złotych, dostaje jednak wodoodporną i pyłoodporną obudowę. Sprzęt, który dobrze się sprawdza, jest przygotowany z solidnych podzespołów, ma lepszą baterię, zabezpieczenie w postaci czytnika linii papilarnych. Daleko mu do flagowców, ale w codziennym użytku na pewno będzie się z  nim dobrze pracować.

Samsung Galaxy note

Samsung Galaxy S7

To już propozycja z  najwyższej półki od tego producenta, urządzenie nazywane flagowcem z roku 2016. Nadal bardzo popularny wśród użytkowników ze względu na to, że spadła jego cena, a podzespoły są mocno konkurencyjne w stosunku do obecnie pojawiających się średniaków. Sprzęt radzi sobie bardzo dobrze, ma dobry wyświetlacz AMOLED, wydajny procesor, gwarantuje świetne zdjęcia. Jeśli więc ktoś szuka doskonałego urządzenia, które radzi sobie nawet z obsługą nawet najbardziej obciążających aplikacji to będzie świetna propozycja. Samsung Galaxy A8Wracając do serii A można powiedzieć o nowym urządzeniu z tej serii. W tym przypadku dostajemy większy ekran i jednocześnie sprzęt, który otrzymuje większą wydajność. Dzięki temu pracuje sprawnie, ma więcej RAM, a także bardziej wydajny procesor. Cena poniżej 2000 złotych przy tym sprzęcie jest tym samym do zaakceptowania. Świetna propozycja dla osób, które nie chcą kupować urządzenia flagowego ze względu na cenę, a chcą mieć sprzęt, który ma dobrą wydajność i poradzi sobie z dużym obciążeniem. Samsung Galaxy S8 To flagowiec z poprzedniego roku, który ma nieco zmieniony wygląd, a także poprawioną wydajność. Na tą chwilę sprzęt na pewno jest godny zainteresowania ze względu na montowane w nim podzespoły, należy jednak liczyć się z tym, że nadal trzyma wysoką cenę. Jeśli więc ktoś myśli o flagowców może sięgnąć po ten sprzęt, na pewno jego praca spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Samsung Galaxy S9To najnowszy flagowiec tego producenta, który miał premierę w tym roku. Dzięki temu oczywiście dostajemy najwyższą na rynku wydajność, nowy wygląd i nowy procesor. Jednocześnie nadal jest to urządzenie, które dużo kosztuje a co za tym idzie jego zakup będzie się wiązał z dużym wydatkiem. Jednak z działania tego sprzętu będzie zadowolony każdy kto sięgnie po tą propozycję.  

Przeczytaj więcej recenzji telefonów komórkowych >>

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz